Witamy w

Uploaded with ImageShack.us


#1 2012-06-10 17:02:17

laracroft

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 6
Punktów :   

Historie z YAFUD.PL

To znalazłam do YAFUD.PL

1.)
Babcia mojego chłopaka wparowała rano do pokoju swojego wnuka i zastała mnie z jego przyrodzeniem w ustach. YAFUD

2.)
Wczoraj postanowiłam, że pójdę do kosmetyczki aby zdepilować sobie włosy łonowe. Po kilku minutach nie wytrzymałam i obsikałam panią. YAFUD.

3.)
Moja przyjaciółka trenuje piłkę nożną od paru lat i ma naprawdę mocnego kopa. Na WF-ie w czasie gry w koszykówkę podałam jej piłkę. Nie złapała. Piłka spadła jej pod nogi. Nie namyślając się długo podbiła ją i z całej siły kopnęła... Prosto w moją twarz. YAFUD

4.)
Dopadła mnie grypa, pociłam się w łóżku i nijak nie byłam w stanie wyjść do sklepu, a pilnie potrzebowałam podpasek... Zadzwoniłam więc do mojego chłopaka, aby mi kupił podpaski ze skrzydełkami i przyniósł jak najszybciej. Przyniósł-podpaski i kilo skrzydełek!!! YAFUD

5.)
Mam taki dość głupi nawyk - gdy kosz jest pełny, nogą jeszcze upycham wszystko do środka. Kiedyś moja siostra zbiła szklaną ramkę na zdjęcie i wyrzuciła skorupy do mojego kosza. Kosz był pełny, a ja próbowałem upchnąć śmieci noga. Rezultat - 5 szwów na stopie. Następnego dnia miałem jechać na wycieczkę rowerowa z moją dziewczyną. YAFUD

6.)
Mój były chłopak nie może przeboleć zerwania. Jego matka zadzwoniła do mnie błagając, bym do niego wróciła. Przekonać mnie miało jej stwierdzenie: "Mój syn tak bardzo Cię kocha, że jak ostatnio myłam u niego w pokoju podłogę i znalazłam na mopie Twoje włosy zapytał się mnie: "Czy może je sobie zatrzymać na pamiątkę". Następnie schował je do szkatułki i zamknął na klucz. YAFUD
______________________________________
i WIECIE CO JEST NAJŚMIESZNIEJSZE.?
ŻE KOMENTARZ POD 6 BYŁ TAKI:
-masz jakąś chorobę skóry czy co, że tak gubisz sierść.?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-ulanowskie.pun.pl www.chowanego-cs.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl www.sasuke-kun.pun.pl www.kredorp.pun.pl